Skare me qymyr dhe ajrosje 14 inch Table charcoal grill

3,790 L

Ka stok

Skare me qymyr portabel me sistem te dyfishte ventilimi qe ndihmon ne kontrollin e nxehtesise. Me kapak per te mbuluar ushqimin dhe doreze per me teper lehtesi gjate gatimit.

KODI: e-379000 Kategori: ,

SKARE ME QYMYR DHE AJROSJE 14 INCH

Skare me qymyr dhe ajrosje me dizajn portabel dhe permasa 14 inch.

Ideale per barbeque me miqte, piknik, kamping dhe aktivitete te tjera ne natyre.

Pjesa e brendshme e kesaj skare me qymyr eshte e veshur me smalt, i cili mbron siperfaqet nga demtimet kimike dhe fizike. Veshja me smalt eshte bere per t’i bere balle temperaturave te larta gjate pjekjes ne skare.

E perkryer per gatim te ngadalte dhe te shijshem, sepse menaxhon temperaturen e pjekjes fale ventilimit te dyfishte.

Kapaku me doreze e ben me te lehte kontrollin e ushqimit dhe pjekjen e tyre.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Zgare

Ngjyra

Be the first to review “Skare me qymyr dhe ajrosje 14 inch Table charcoal grill”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zgare me qymyr portabel online ne dyqan taxi

Skare me qymyr dhe ajrosje 14 inch Table charcoal grill