Lekundese per kamping Hammock Camping

1,990 L

Ka stok

KODI: Q-0222168 Kategori: ,

LEKUNDESE PER KAMPING HAMMOCK CAMPING

Lekundese per kamping Hammock Camping me force te larte dhe pelhure shume rezistente mban ne menyre te sigurte deri ne 200 kg.

Bere nga material pambuk dhe poliester me dendesi te larte, e kendshme ne pamje dhe e rehatshme ne perdorim.

E pajisur me shufer druri per te mos lejuar ngaterrimin e litareve dhe lekundeses.

E pershtatshme per te gjitha moshat , ofron relaks ne ditet e pushimit. Vendoset lehtesisht ne peme ose shtylle me ane te rripave lidhes.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

shtrese krevati

Ngjyra

,

Be the first to review “Lekundese per kamping Hammock Camping”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lekundese per kamping ne shitje online ne dyqan taxi

Lekundese per kamping Hammock Camping