Sirtare multifunksionale | Bli Online | Dyqan Taxi

1,690 L

Ka stok

  • Sirtaret me te fundit per dhomen e kuzhinen.
  • Sirtare universale multifunksionale
  • Prakticitet perfekt
KODI: L-205-015 Kategori: , ,

SIRTARE TE VOGLA MULTIFUNKSIONALE

Sirtare multifunksionale per dhomen apo kuzhine tuaj

Sirtaret e vogla jane perhere nje zgjidhje shume e mire kur duam te mbajme sa me shume nga gjerat qe deshirojme ne dhomat tona te gjumit apo ne kuzhinen tone.

Dyqani Taxi pervecse i gjeni ne larmisheri ua ofron edhe me cmimin me te mire.

SIRTARE PRAKTIKE PER SISTEMIMIN E DHOMES APO KUZHINES SUAJ

Ky sirtar eshte ne nje madhesi mesatare por shume grumbullues i cdo lloj produkti qe ju deshironi dhe qe e perdorni me shpesh ne shtepi apo apo ne kuzhine.

Sirtari i jep dhomes apo kuzhines tuaj nje pamje me moderne, te paster edhe te sistemuar.

Ngjyra e bardhe qe e karakterizon eshte lehtesisht e kombinueshme me cdo arkitekture te mundshme qe mund te keni ambientet e shtepise tuaj. Ai nuk ze shume hapesire dhe mund te mbahet ne cdo cep qe ju deshironi ta vendosni.

  • Sirtaret me te fundit per dhomen e kuzhinen.sirtare-te-vogla-universale-per-shtepine-dyqan-taxi
  • Sirtare universale multifunksionale
  • Prakticitet perfekt

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

sirtare

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Sirtare multifunksionale | Bli Online | Dyqan Taxi

WhatsApp chat