Raft mbajtes per kepuce me 12 kate

2,490 L

Ka stok

  • Raft mbajte per kepucet qe montohet ne mur.
  • Mund te organizoni deri ne 36 pale kepuce .
  • Rafti nuk zen shume vend duke e bere kete organizues
  • Shume praktik per te gjithe.
KODI: L-205-003 Kategori: , ,

RAFT PER KEPUCET ME 12 KATE

Raft per kepucet tuaja per te vene sistemin ne dhomat e shtepise suaj

Raft mbajtes per ju qe jeni te apasionuar pas kepuceve dhe nuk dini te rreshteni se bleri. Dyqani Taxi j’ua mundeson kete me  nje super cmim.

Raft mbajtes per kepucet me 12 kate per 36 pale kepuce

Mania per te kombinuar kepucet me cdo veshje sa vjen edhe po behet trend. Per te mos dale nga moda e kohes secili prej nesh po fillon te praktikoje faktin e te pasurit sa me snume kepuce ne garderoben e tij. Mirepo, jo te gjithe kemi hapesira mjaftueshem per te mbajtur te gjithe kepucet qe deshirojme. Ndaj rafti me 12 kate eshte perfekt pasi arrin te mbaj deri ne 36 pale kepuce. Ai nuk ze shume hapesire dhe mund te qendroje mrekullisht ne cdo cep ku ju deshironi ta vendosni. Kepucet tuaja do te duken te rregullta dhe muri juaj do te marri nje pamje fantastike .

RAFTE PER KEPUCE | SPECIFIKA:

Raft mbajtes per kepucet me 12 kate per 36 pale kepuce | Dyqan Taxi

  • Raft mbajte per kepucet qe montohet ne mur.
  • Mund te organizoni deri ne 36 pale kepuce .
  • Rafti nuk zen shume vend duke e bere kete organizues
  • Shume praktik per te gjithe.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Rafte

Ngjyra

Be the first to review “Raft mbajtes per kepuce me 12 kate”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Raft mbajtes per kepuce me 12 kate