Mbajtese per kuzhinen me vend per aksesore dhe rafte te vogla

2,490 L

Ka stok

  • Mbajtesja me e fundit per kuzhinen tuaj.
  • Me rafte te vogla per te ruajtur ereza apo gjera te tjera te kuzhines suaj.
  • Mbajtese universale per thika pirun- luge

MBAJTESJA ME E FUNDIT PER KUZHINEN TUAJ

Per te gjithe ju qe jeni te apasionuar pas gatimit edhe kuzhines kjo mbajtese do t ju ndihmonte te kishit cdo gje qe deshironi ne guzhinen tuaj. Dyqani Taxi e sjell per ju me cmimin me te mire.

MBAJTESE PER KUZHINEN ME VEND PER AKSESORE DHE RAFTE TE VOGLA

Mbajtesja per kuzhinen eshte e perbere me aksesore dhe rafte te vogla. Ajo arrin te mbaje nje sasi te madhe te produkteve tuaja duke ua mbajtur kuzhinen paster por edhe plot me ushqime. Mbajtesja universale arrin te mbaje cdo gje duke filluar qe nga erezat e deri tek thikat.

  • Me rafte te vogla per te ruajtur ereza apo gjera te tjera te kuzhines suaj.Mbajtese-per-kuzhinen me-vend-per-aksesore-dhe-rafte-te-vogla
  • Mbajtese universale per thika pirune-luge

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese per kuzhinen me vend per aksesore dhe rafte te vogla”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese per kuzhinen me vend per aksesore dhe rafte te vogla