Shtrydhese elektrike frutash DSP KJ3001 – Bli Online

1,125 L

Ka stok

 • Fuqia 150W, tensioni 220-240V che frekuenca 50/60Hz.
 • Te perbere prej materialit celik- inoks
 • Gjendet ne ngjyre te badhe
 • Miqesor me mjedisin
 • Pastrohet lehtesisht dhe eshte shume komod ne perdorim
KODI: KJ3001 Kategori: , ,

SHTRYDHESE PER FRUTAT DSP KJ3001

Me kete paijsje mund te pergatisni prerje :

 • Ne feta te trasha ose te holla
 • Copetim
 • Berjen e embelsirave
 • Berjen e smoothie
 • Lengjeve te ndryshme

SHTRYDHESE ELEKTRIKE FRUTASH

 • Me nje fuqi 150W,  tension 220-240V the frekuence 50/60Hz.
 • Te perbere nga materiali i celikut inoks
 • Gjenden ne ngjyre te badhe
 • Miqesor me mjedisin

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Shtrydhese

Ngjyra

Be the first to review “Shtrydhese elektrike frutash DSP KJ3001 – Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender elektrik dsp multifunksional dyqan taxi

Shtrydhese elektrike frutash DSP KJ3001 - Bli Online