Power Juicer First Austria | Shtrydhese Frutash dhe perimesh

7,390 L

Ka stok

Specifikat

 • Marka: First Austria
 • Modeli: FA-5206-2
 • Shtrydhese per frutat dhe perimet
 • 2 nivele te ndryshme shpejtesie
 • Fuqia: 800W
 • Kapaciteti: 0.75l
 • Kapaciteti i enes: 1.5L

Dyqani Taxi | Dyqan online prane jush ne cdo kohe!

KODI: power-juicer-first-austria-5206-2 Kategori: , ,

SHTRYDHESE FRUTASH FIRST AUSTRIA FA 5206-2

Shtrydhese Frutash dhe perimesh  | Power Juicer First Austria

Shtrydhese frutash e cila ofron me te miren per shendetin tuaj. Ruan te gjitha vlerat ushquese dhe ju sherben lenge te fresket frutash cdo here. Pergatisni smoothie dhe miksime te ndryshme frutash per femijet tuaj. Motorri i saj u fuqishem kujdeset qe t’ju ofroje cdo vitamine qe frutat dhe perimet mbajne. 

Krijoni nje jetese te shendetshme me kete shrydhese. Eshte pajsija ideale per te nisur diten me nje gote leng. Performance te larte ne nje cilesi premium te celikut inoks dhe nje dizajn modern. Shtrydhese per frutash dhe perimesh elektrike me mbrojtes te integruar nga mbinxehja.

Specifikat | Power Juicer

 • Marka: First Austria
 • Modeli: FA-5206-2
 • Shtrydhese per frutat dhe perimet
 • Juicer me 2 nivele te ndryshme shpejtesie
 • Fuqia: 800W
 • Kapaciteti: 0.75l
 • Kapaciteti i enes: 1.5L

Dyqani Taxi | Dyqan online prane jush ne cdo kohe!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Shtrydhese

Be the first to review “Power Juicer First Austria | Shtrydhese Frutash dhe perimesh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shtrydhese Frutash dhe perimesh  | Power Juicer First Austria

Power Juicer First Austria | Shtrydhese Frutash dhe perimesh