Friteze me Avull Sovio | Friteza ne shitje

7,500 L

Ka stok

-Friteze me kohemates 30 deri ne 60 minuta.
-Termostat i rregullueshem nga 80℃ deri ne 200℃.
-Me mbrojtje nga mbinxehja.
-Ene e cila nuk ngjit.
-Material rezistent i cili eshte i durueshem perballe temperaturave te larta.
-Bazament i qendrueshem dhe i parreshqitshem.

FRITEZE ME AVULL SOVIO

Friteze me Avull Sovio | Friteza ne Shitje ne Dyqan Taxi

Skuqni ushqim pa e zhytur ate ne vaj ose yndyrna te tjera te cilat nuk jane aspak te shendetshme per shendetin tone. Kjo friteze skuq ushqimet tuaja nepermjet avullit te nxehte duke mos larguar asnje vitamine prej tyre.
Kapaciteti i saj prej 3.5 litrash ju mundeson te skuqni deri ne 800 gram patate ose pak me teper. Skuqni deri ne 500 gram mish pule ne menyre te persosur dhe pa e djegur ate. Perfekte per gatime te shpejta si patate te skuqura, perime, mish, fileto pule etj.
Pergatisni ne menyre te shendetshme te gjitha vaktet tuaj ate preferuara. Shijoni ushqimet e skuqura me te gjitha vitaminat e tyre. Funksionimi i saj me avuj ben te mundur skuqjen e ushqimeve pa qene nevoja ti zhysni ne vaj. Do ju kursej kohe dhe para, ushqimet tuaja fale nje sistemi te fuqishem do te jene gati brenda pak minutave.
Mjaft e lehte per tu perdorur, nuk ka rendesi nese ju jeni fillestar ne kuzhine. Kjo friteze me avull eshte zgjidhja perfekte per te pergatitur ushqime te skuqura te shendetshme.

Friteze me avull | Friteza ne shitje

Karakteristika 
-Friteze me kohemates 30 deri ne 60 minuta.
-Termostat i rregullueshem nga 80℃ deri ne 200.
-Me mbrojtje nga mbinxehja.
-Ene e cila nuk ngjit.
-Material rezistent i cili eshte i durueshem perballe temperaturave te larta.
-Bazament i qendrueshem dhe i parreshqitshem.
 
Specifikime Teknike
 
Kapaciteti: 3.5 litra
Materiali: PVC 
Tensioni: 120-240V, 50\60Hz
Fuqia: 1300-1500W

Bli online, Kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Friteze

Be the first to review “Friteze me Avull Sovio | Friteza ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

friteze me ajer friteza ne shitje

Friteze me Avull Sovio | Friteza ne shitje