Shirit LED 5 meter Strip Light colour changing

2,200 L

Ka stok

KODI: i-22998789 Kategori: ,

SHIRIT LED 5 METER

Shirit LED fleksibel i papershkueshem nga uji me ngjyra te ndryshme.

Te pershtatshme per zyra, shtepi, party apo raste festive.

Zbatohet gjeresisht ne ndricimin e pasem per shkronjat e sinjalistikes, ndricimin e fshehte dhe te shenjave reklamuese.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e amdhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Drite

Be the first to review “Shirit LED 5 meter Strip Light colour changing”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shirit dritash led rgb online ne dyqan taxi

Shirit LED 5 meter Strip Light colour changing