Drite dekorative LED per makinen | Double Head Usb

990 L

Ka stok

Krijoni nje atmosfere magjike ne makinen tuaj me kete llambe dekorative me dy koka. Ngjyra te larmishme dhe forma te ndryshme te cilat mund ti zgjidhni sipas deshires.

KODI: g-787909 Kategori: ,

DRITE DEKORATIVE LED PER MAKINEN

Drite dekorative Led per makinen tuaj duke e kthyer tavanin e saj ne nje shfaqje ngjyrash mahnitese.

Makina juaj do te mbulohet me yje shkelqyes duke krijuar nje pamje vizuale magjepsese. Dendesia mund te rregullohet me nje sere modelesh dhe dhe formash.

Shtypni shkurtimisht celesin per ngjyrat dhe shtypni gjate per te kaluar midis tre menyrave te levizjes.

Nje shumellojshmeri e densitetit te drites se yjeve per te zgjedhur sipas deshires. Mund te perdoret gjithashtu per te dekoruar festa ditelindjesh, shtepine, dhomen apo raste te tjera.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Drita Led

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Drite dekorative LED per makinen | Double Head Usb”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drite dekorative makine shitje online ne dyqan taxi

Drite dekorative LED per makinen | Double Head Usb