Organizues per sediljet e makines | M88

1,100 L1,900 L

Organizues makine bere nga material me cilesi dhe fleksibilitet te larte do te ofroje hapesire ruajtje per sendet e perditshme dhe do te parandaloje renien e tyre poshte sediljeve.

1 cope2 cope
Pastro
KODI: organizues-m88 Kategori: ,

ORGANIZUES PER SEDILJET E MAKINES

Organizuesi ideal per ne makinen tuaj.

Ky organizator siguron hapesire ​​te mjaftueshme per telefonat, kuletat, cigaret, çelesat, monedhat, kartat e kreditit, dokumentet, apo syzet e diellit.

Dizajn elegant dhe inovativ jo vetem parandalon renien e artikujve te ndryshem poshte sediljes, por ju ndihmon ti keni te organizuara dhe me prane vetes kurdo qe ju duhen.

Ka hapesire per fishe karimi te pajisjeve tuaja elektronike. Vendoset lehtesisht midis pjeses se mbajteses se krahut dhe sediljes duke krijuar nje hapesire per sendet tuaja.

Bere nga material me cilesi dhe fleksibilitet te larte, eshte e pershtatshme me shumicen e modeleve te makinave. Gjithcka qe ju duhet ne perditshmerine tuaj ne nje hapesire te vetme.

Karakteristika:

  • Organizues per makine
  • Materiali: ABS Plastike + Lekure PU + Sfungjer
  • Ngjyra: E zeze
  • Permasa: 16 x 26 x 5.5 cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

1 cope, 2 cope

Ngjyra

Be the first to review “Organizues per sediljet e makines | M88”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Organizues per sediljet e makines | M88

1,100 L1,900 L

Shto ne Shporte