Organizues metalik per makine Baseus Inauto

2,490 L

Ka stok

KODI: I-72121211 Kategori: ,

ORGANIZUES METALIK PER MAKINE BASEUS

Organizues per makine me material metalik me cilesi te larte per tu pershtatur me brendesine e makines.

Porta te dyfishta USB, suporton karikimin e dy pajisjeve ne te njejten kohe.

I pajisur me mbajtes filxhani te fshehur i cili mund te zgjerohet kur ju nevojitet dhe te vendosni filxhanin.

Organizoni te gjitha sendet e perditshmerise dhe mbani te karikuara smartphonet me kete organizues duke shmangur rremujen ne makine.

Karakteristika

  • Organizues Baseus Deluxe Metal Armrest
  • Materiali: Metal+ABS
  • Hyrja: 5V/2A
  • Karikim USB me dy porta
  • Ne perputhje me te gjitha llojet e automjeteve.

  • Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

organizues

Ngjyra

Be the first to review “Organizues metalik per makine Baseus Inauto”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues baseus per ne makine blerje online ne dyqan taxi

Organizues metalik per makine Baseus Inauto