Kuti organizuese per ne makine | Car Storage Box

2,500 L

Ka stok

  • Kuti organizuese per ne makine.
  • Ideale per te vendosur sendet e vogla qe perdorni zakonisht.
  • Ne te mund te mbani karikuesin, cigaret, celsat etj.
KODI: kuti-organizuese-per-makine Kategori: ,

KUTI ORGANIZUESE PER NE MAKINE

Përshtatet ne hapësira të dyfishta si për shoferin dhe pasagjerin përpara. E perbere nga lëkurë te butë në të gjithë materialin e saj me pamje luksoze dhe ndjenje te rehatshme sa here ju deshironi te lini dicka apo te merrni.Car organizer baseus

Vjen me nje dizajn te hollë dhe elegant. Mund t’a përdorni në mënyrë efektive anën e sediljes së makinës në hapësirën e boshllëkut për të vendosur të gjitha llojet e objekteve të vogla të cilat i përdorurni zakonisht.

SPECIFIKAT:
  • Dizajn i vogel dhe praktik.
  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Ne te ju mund te vendosni cdo send te vogel qe perdorni zakonisht.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online !

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Kuti organizuese per ne makine | Car Storage Box”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kuti organizuese per ne makine

Kuti organizuese per ne makine | Car Storage Box