Mbajtes telefoni dhe pijesh per ne makine – Bli Online

720 L

Ka stok

  • Materiali: ABS.
  • I përshtatshëm për telefonat me ekran 5-9cm.
  • I pepruthshem me shishet qe kane diameter deri ne 7 cm.
  • Ngjyre e zeze.
  • Ideaur per cdo lloj makine.
KODI: K-200720-040 Kategori: , ,

MBAJTES TELEFONI DHE PIJESH PER NE MAKINE

Per te gjithe ata qe kane nje makine patjeter qe nje aksesor i tille nuk mungon edhe nese nuk e keni duhet patjeter ta beni tuajen nese deshironi qe udhetimi apo vozitja me makine te jete komode. Mbajtesi ju ndihmon edhe qe ta mbani makinen te rregullt edhe te paster.

ORGANIZUES PER TELEFONIN DHE CELULARIN PER MAKINEN

Me cilësi teper te larte qe e bene kete mbajtese te jete shume e qendrueshme, kualitative edhe jetegjate.

Dizajni i saj eshte shumëfunksional, pasi mund të mbajë telefonin tuaj celular, shishe te ndryshme pijesh, gota, cigare etj.

I përshtatshëm për celularët me gjerësi prej 5cm deri ne 9cm dhe per shishet e pijeve qe kane diametër më të vogel se 7 cm.

Mund të instalohet perball kondicionerit te makines.

Ideuar qe te qendroje shume mire ne shumicën e veturave.mbajtese celulari dhe pijesh per ne makine bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Materiali: ABS.

I përshtatshëm për telefonat ekran 5-9cm.

I perputhshem me shishet qe kane diameter deri ne 7 cm.

Ngjyre e zeze.

Ideaur per cdo lloj makine.

Blerje Online ne Dyqan Taxi me cmimin dhe cilesine me te mire ne treg.

Detaje Produkti

Lloji

Mbajtese telefoni dhe pijesh

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtes telefoni dhe pijesh per ne makine – Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese celulari dhe pijesh per ne makine bli online dyqan taxi

Mbajtes telefoni dhe pijesh per ne makine - Bli Online