Shirit shumengjyresh me drita LED RGB

1,890 L

Ka stok

KODI: I-72121238 Kategori: ,

SHIRIT SHUMENGJYRESH ME DRITA LED RGB

Shirit shumengjyresh per te zbukuruar ambientet tuaja te shtepise, zyres apo makines.

Ngjyra te plota me intensitet dhe qendrueshmeri te larte qe jep nje drite super te ndritshme dhe konsum jashtezakonisht te ulet te energjise.

Mund te perdoret per dekorimin e ambienteve te dasmave, pjesen e televizorit,  festivale, dekorimin e shtepise, shkallet, apo dritaret e dyqaneve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Drite

Be the first to review “Shirit shumengjyresh me drita LED RGB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shirit me ndricim led bli online ne dyqan taxi

Shirit shumengjyresh me drita LED RGB