Abazhur modern per ndricim dhe dekor | Timer Rotating

1,990 L

Ka stok

  • Sherben per dekor edhe ndricim.
  • Krijon efektin e yjeve edhe te henes.
  • Dritat pasqyrohen ne mur.
  • Krijon rrotullime.
  • Me butona qe ndryshojne ngjyrat e drites dhe bejne matjen e kohes.
KODI: 6909150378516 Kategori: , ,

ABAZHUR MODERN PER NDRICIM DHE DEKOR 

Llamba Timer Rotating eshte nje abazhur modern i perbere nga drita LED e cila nuk sherben vetem per ndricim por edhe si dekor, gjithashtu edhe si abazhur moderne per femije.

Ajo perbehet nga kater lloje te ndryshme dritash qe ndodhen ne ngjyra te ndryshme, te cilat i nderroni vetem me nje buton. Abazhuri ofron nje ambient te ri e të mahnitshem ne dhome fale dritave te saj, vecanerisht femijet do ta adhurojne ate.

ABAZHUR PER FEMIJE PER DHOMEN E GJUMITabazhur modern dhe per femije dyqan taxi

Ky abazhur modern sherben edhe si kohemates per femije nese deshironi qe te llogarisni kohen. Me te mund të regjistroni deri ne 995 minuta, pas te cilave drita do te fiket ne menyre automatike.

Abazhur modern qe do të beje femijet te bejne nje gjume te qete pasi nuk ka asnje zhurme motorrike qe mund ta kene dritat e tjera qe perdoren gjate nates. Llampa perfekte per dhomen e tyre.

Abazhur moderne

Llampa ka nje rrip te cilen mund ta varni kudo qe deshironi.

Ajo ndihmon shume ne zhvillimin e talenteve duke u bere femijet tuaj sa me kreative.Abazhur modern dhe per femije i cili ka formen e vezeve qe e bene kete drite te jete me atraktive dhe me terheqese per femijet tuaj.

 

Abazhur modern i perbere nga kater butona te cilet kane funksione te ndryshme. Butoni A, i cili ndryshon driten e llambes, butoni B ndryshon ngjyrat e saj, butoni C  sherben për të aktivizuar rrotullimin, ndersa butoni D më të cilin caktoni kohën nga 5-995min.

SPECIFIKAT
  • Lidhet me ane te USB me paisjet e tjera elektronike.
  • Abazhur modern per ju dhe femijet tuaj.
  • Drita punon me bateri te tipit AAA.
  • Nuk shkakton demtime per syte.
  • Ndihmon ne kreativitetin e femijes suaj.

Bli Online vetem ne Dyqan Taxi per te perfituar cmimin edhe cilesine me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Abazhur

Ngjyra

Be the first to review “Abazhur modern per ndricim dhe dekor | Timer Rotating”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drite nate me timer rotating lamp bli online ne dyqan taxi

Abazhur modern per ndricim dhe dekor | Timer Rotating