Llampa per shtepi ne ngjyre te bardhe LED | Uptime LED

450 L600 L

Karakteristika

  1. Burim ndricimi i larte.
  2. Jetegjatesi perdorimi.
  3. Ndricim i fuqishem ne nje kend 270 grade.
  4. Mbrojtje nga mbinxehja dhe nga qarku i shkurter.
12W15W9W
Pastro
KODI: llampa-led-uptime KATEGORIA: ETIKETIMI:

LLAMPA LED PER SHTEPI | UPTIME LED

Llampa LED per shtepi ne ngjyre te bardhe | Uptime LED Lightt | Drita per sallon ekonomike

Ndriconi shtepine tuaj ne cdo kend te saj. Llampe e cila krijon nje atmosfere te ngrohte dhe te rehatshme ne shtepi me ndricimin qe dhuron. Ndricon ne 270 grade duke reduktuar hapesirat e erreta ne shtepi. Drita perfekte per ne sallon, dhome apo abazhuret tuaja.
Llampa te cilat dhurojne nje ndricim te qarte dhe natyral, i cili i jep ambjentit tuaj nje ndjesi shkelqimi. Kendi i saj i ndricimit prej 270 gradeve mund te siguroje ndricim te pershtatshem per ju kur lexoni, shkruani ose dhe kur ju merr gjumi me driten ndezur.

DRITA PER SALLON LED EKONOMIKE

Projektuar per te qene nder produktet me cilesore dhe te fuqishme qe operojne ne treg. Ndertuar me materiale cielsore, baze alumini, burim energjie iteligjent, panel per mbrojtjen nga mbinxehja, llampa me efektin LED dhe me pas veshja e vardhe qelqi.
Mund ta perdorni ne pajisje shtepiake te panumerta. Vjen me 3 fuqi te ndryshme per ju ne 9, 12 dhe 15 watt. Zgjidhni ndricimin qe ju pershtatet me se miri. Mund ta vendosni ne dhoma gjumi, sallone, tualet, dhoma femijesh kudo qe ju nevojitet.

Llampa LED per shtepi ne ngjyre te bardhe | Uptim LED Lights

llampa led per shtepi uptime lights

Karakteristika

  1. Burim ndricimi i larte.
  2. Jetegajtesi perdorimi.
  3. Ndricim i fuqishem ne nje kend 270 grade.
  4. Mbrojtje nga mbinxehja dhe nga qarku i shkurter.

Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Llampa

Fuqia Watt

12W, 15W, 9W

Be the first to review “Llampa per shtepi ne ngjyre te bardhe LED | Uptime LED”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Drita led per shime gjumi sallon shtepine tuaj

Llampa per shtepi ne ngjyre te bardhe LED | Uptime LED

450 L600 L

Shto ne Shporte
WhatsApp chat