Drite Led per dyert e makinave | Drite lajmeruese

3,690 L

Ka stok

KODI: drite-led-per-dyert-e-makinave Kategori: ,

DRITE LED PER DYERT E MAKINAVE

Drite Led lajmeruese per dyert e makinave.Kur hapet dera, drita e kuqe LED ndizet me shpejtësi, duke paralajmëruar pjesën e pasme të makinës, qe te shmang dritën e zbehtë ku mund te ndodhi aksident.

Drite LED lajmeruese per dyert e makinave

 1. Praktike dhe me material rezistent.
 2.  Instalimi i lehtë.
 3. Ndriçimi i lartë Rruaza LED me cilësi të lartë.
 4. Konsumi i ulët i energjisë.
 5. Gjatësia e jetës së gjatë.
 6. Llambat e Sigurisë së Përplasjes së Pasme te cilat jane te pasqyruara.
 7. Anti-përplasje.
 8. I papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga pluhuri.
 9. Ndezja e alarmit.
Specifikat:led car door warning lights 120cm bli online ne dyqan taxi
 • Emri i produktit: Drita paralajmëruese për derën e makinës 2in1 dhe drita e mirëseardhjes
 • Materiali: Silikoni + LED
 • Tensioni i hyrjes: 12V
 • Shkalla e papërshkueshme nga uji: IP67
 • Ngjyra e dritës: e bardhë + e kuqe
 • Rruaza llambash: 144 copë (72 copë të kuqe + 72 copë të bardha)
 • Fuqia: 10W
 • I përshtatshëm: Universal për të gjitha makinat
 • Tipar: I papërshkueshëm nga uji, rrjedh, ndezje
 • Gjatësia e shiritit: 48 inç = 120 cm.

  Gjithçka që ju nevojitet | Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Drite Led per dyert e makinave | Drite lajmeruese”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drite led per dyert e makines paralajmeruese bli online ne dyqan taxi

Drite Led per dyert e makinave | Drite lajmeruese