Shezllon plazhi me palosje ne shitje

7,990 L

Ka stok

KODI: Q-0222167 Kategori: ,

SHEZLLON PLAZHI ME PALOSJE

Shezllon plazhi me palosje me cope te papershkueshme nga uji dhe shume rezistente.

Doreza e harkut eshte e bere nga tuba celiku te forte ne perdorim dhe te lehte per tu mbajtur dhe transportuar.

Struktura e shezllonit formon nje mbeshtetje te forte me kapacitet te larte mbajtes dhe afatgjate ne perdorim.

Te pershtatshme per ambiente te ndryshme pushimi, do te jene shoqeruesi perfekt i pushimeve tuaja.

Specifika

  • Shezllon portabel per plazh
  • Materiali: tub metalik + plastike + cope
  • Madhesia: 192 x 58 x 30cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Shezllon

Ngjyra

,

Be the first to review “Shezllon plazhi me palosje ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shezllon plazhi i palosshem ne shitje online dyqan taxi

Shezllon plazhi me palosje ne shitje