Shampo per rigjenerimin e flokeve te demtuar

1,390 L

Ka stok

  • Rigjeneron dhe pastron floket tuaj.
  • I zbut floket dhe rikthen majat e shendeteshme.
  • Zbut irritimet e kokes.
  • Permban elemente bimore.

Shampo per floke delikat dhe te demtuar

Shampo Herbs eshte e ndertuar nga nje formule teresisht bimore . Me elemente te cilat riparojne floket e demtuar nga bojrat ose dekolorantet e ndryshem .

Rikthen majat e shendeteshme duke bashkuar majat dyshe.

Hidraton skalpin dhe rifuqizon rrenjen duke e ushqyer.

Sjell shkelqim dhe butesi qe nga rrenja deri ne maje.

Perdorimi

Aplikojeni ne floke te lagur dhe masazhojeni mire .

Me pas shperlajeni me uje te bollshem keshillohet ta thani koken me nje peshqir pambuku.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Shampo per rigjenerimin e flokeve te demtuar”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shampo per floke te demtuar 300ml

Shampo per rigjenerimin e flokeve te demtuar