Shampo Extra Dolce me Aloe Vera | Flora

3,890 L

Ka stok

Nuk demton pH dhe ruan ekuilibrin e hidrolipidik duke i lene floket tuaj te perkryer, te paster dhe te bute. Mundeson nje larje ideale te flokeve duke krijuar nje shkume te bute dhe delikate.

Sasia: 1 L

KODI: i-8019359004715 Kategori: ,

SHAMPO EXTRA DOLCE ME ALOE VERA

Shampo Extra Dolce me Aloe Vera | Flora

Aloe Vera dhe cilesia e larte e perberesve te tjere ne kete shampo ju lejojne te pastroni floket tuaj ne nje menyre te shendetshme. Shampo e cila mbron dhe i jep flokeve tuaj butesi dhe shkelqim.

Nuk demton pH dhe ruan ekuilibrin e hidrolipidik duke i lene floket tuaj te perkryer, te paster dhe te bute. Mundeson nje larje ideale te flokeve duke krijuar nje shkume te bute dhe delikate.
E testuar oer te minimizuar rrezikun e alergjive te shkaktuara nga aromat dhe substancat sintetike. Ngjyra e produktit mund te ndryshoj paksa dhe kjo eshte nje shenje e natyralitetit per shkak te perberesve te perimeve qe permban.

Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Shampoo

Be the first to review “Shampo Extra Dolce me Aloe Vera | Flora”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shampo me aloe vera Flora

Shampo Extra Dolce me Aloe Vera | Flora