Set me tre tigane graniti Olina 20, 24, 28 cm

3,500 L

Ka stok

KODI: F-2120234 Kategori: , ,

SET ME TRE TIGANE GRANITI OLINA

Set me tre tigane kuzhine prej graniti Olina me permasa te ndryshme 20, 24 , 28 cm.

Berja e vakteve te shendetshem, te shijshem fillon me enet e duhura.

Me me nje shtrese jo ngjitese te nje cilesie te larte, do te gatuani ne menyre te sigurt duke ruajtur vlerat ushqimore te perberesve.

Doreza siguron nje kapje te sigurt ne menyre qe te keni kontroll dhe manovrim te duhur.

Tiganet nxehen shpejt dhe ne menyre te njetrajtshme duke pergatitur ushqimin ne menyre uniforme.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tigan

Ngjyra

Masa

20cm, 24cm, 28cm

Be the first to review “Set me tre tigane graniti Olina 20, 24, 28 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set tiganesh graniti olina shitje online ne dyqan taxi

Set me tre tigane graniti Olina 20, 24, 28 cm