Olina Pan Granite Stone – Tigan gatimi prej graniti 30 CM

3,000 L

Ka stok

Gatimi i ushqimit ne kete tigan me veshje mermeri eshte argetues dhe i lehte. Ushqimet marrin nje tjeter shije, nuk ngjiten shmanget yndyra e teper, ndersa larja e eneve eshte me e lehte se kurre. Ai vjen tek ju me madhesi 30 CM.

KODI: tigan graniti-olina-30cm Kategori: ,

TIGAN GATIMI GRANITI – OLINA 30 CM

Olina Pan Granite Stone – Tigan gatimi prej graniti 30 CM

  • Gatimi ne kete tigan te brandit te njohur Olina, nuk ngjitet dhe ruan te gjitha vlerat ushqyese dhe eleminon yndyren
  • Shtresa e trefishte prej guri PFOA siguron një siperfaqe superiore qe kerkon nje sasi mininame te vajit ne gatim
  • Perberja e aluminit ne strukturen e tiganit shperndan nxehtesine ne menyre te njetrajtshme ne te gjithe ushqimin
  • I pershtatshem per te gjitha llojet e sobave, perfshire edhe ate me induksion, i sigurt ne furre (ne temperature 180°C) dhe lavastovilje
  • Rezistent ndaj nxehtesise, gervishtjeve dhe konsumit, Tigani nuk e ndryshon ngjyren origjinale.
  • Produkt zvicerian 100% cilesor dhe i sigurt, ndertuar nga teknologjia e patentuar nano
  • Doreze e sigurt, ergonomike dhe qe nuk rreshqet
  • Me shumë se 200,000 diamante forcojne veshjen e siperme te Olina Frying Pan, dhe garantojne ushqime te shendetshme dhe te shijshme.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Pajisje Kuzhine

Be the first to review “Olina Pan Granite Stone – Tigan gatimi prej graniti 30 CM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan Graniti Olina

Olina Pan Granite Stone - Tigan gatimi prej graniti 30 CM