Mbajtese e sigurt per enet e kuzhines ne mur

490 L

Ka stok

Mbajtese enesh me ngjitje ne mur

Ngjyra: e bardhe, bojeqielli

Materiali: platike ABS

Permasa: 17,2 x 6 x 6,2 cm

KODI: mbajtese-per-enet-e-kuzhines Kategori: ,

MBAJTESE PER ENET E KUZHINES NE MUR

Mbajtese e kapakut te tenxheres me ngjites te forte, i cili ngjitet lehte dhe nuk le gjurme apo shenja ne mur pas heqjes se tij.

Nuk keni me nevoje te shponi murin apo te beni instalime te panevojshme, pasi kjo mbajtese mban deri ne 44 paund (20 kg). Madhesia e mbajteses mund te rregullohet ne cdo kohe dhe mund te vendosen lloje te ndryshme te kapakeve te tenxhereve.mbajtese per kapakun e tenxhere blerje online ne dyqan taxi

Mbajtesja me ngjitje ne mur jo vetem qe mund te mbaje kapaket e eneve, por gjithashtu mund te perdoret si grepa per varjen e eneve me bisht.

I qendrueshem dhe rezistent, do te ndiheni te sigurt per te vendosur kapakun e tenxheres tuaj.

I bere nga materiali ABS ekologjik, rezistent ndaj konsumit, ndaj temperatures te larte, me buze te lemuara qe nuk gervishtin asnje pajisje.

Ngjitet ne cdo siperfaqe te lemuar dhe nuk do te demtoje apo te lere shenja ne mur.

Shume fleksibel dhe praktike, per te mos zene aspak hapesire ne kuzhinen tuaj mund te paloset.

Nje pajisje shume e domosdoshme ne kuzhine gjate gatimit, per ta mbajtur kuzhinen te rregullt.

Specifika

  • Mbajtese enesh me ngjitje ne mur
  • Ngjyra: e bardhe, blu
  • Materiali: ABS
  • Permasa: 17,2 x 6 x 6,2 cm

Bli lire dhe ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Mbajtese e sigurt per enet e kuzhines ne mur”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese per kapak tenxhere online shop dyqan taxi

Mbajtese e sigurt per enet e kuzhines ne mur