Cante sportive | Canta per mbajtjen e produkteve ushqimore

690 L990 L (-30%)

Ka stok

  • Material: Pelhure prej materialit te poliesterit
  • Madhesia: 46 * 28 * 28cm
  • Pesha: 650g
  • E perbere nga rripa shume te forte.
  • Paloset dhe pastrohet shume lehte.
KODI: 856788003241 KATEGORIA:

CANTE SPORTIVE PER PRODUKTET USHQIMORE

CANTE PER USHQIMET – SHOPPING BASKET

Perdorni kete cante ushqimore të palosshme, te cilen mund ta perdorni per cdo nevoje qe mund te keni vecanerisht per blerjet.

Rripat e perforcuar e bejne me te lehte transportimin e ngarkesave te renda me kete cante.

Canta eshte e perbere prej materialit te forte dhe cilesor te poliesterit.

Ajo eshte e papershkrueshme nga uji dhe nga papastertite qe vijne nga mjedisi i jashtem.

Ju mund ta pastroni shume lehtesisht me nje sfungjer te lagur.

Ajo eshte perfekte gjithashtu per t’u perdorur ne piknik, per te ruajtur furnizimet e kopshtarise, organizuesin e lodrave etj.

POP BAG

SPECIFIKIMET

Material: Pelhure prej materialit te poliesteritcante sportive basket me rripa produkt online dyqan taxi

Madhesia: 46 * 28 * 28cm

Pesha: 650g

Ngjyra e zeze e nderthurur me jeshilen.

E perbere nga rripa shume te forte qe bejne te mundur levizjen e lehte me te.

Paloset dhe pastrohet shume lehte.

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante sportive | Canta per mbajtjen e produkteve ushqimore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante sportive basket me rripa produkt online dyqan taxi

Cante sportive | Canta per mbajtjen e produkteve ushqimore

690 L990 L (-30%)

Shto ne Shporte