Cante laptopi 15,6 inch Kingsons 3223 Backpack

4,290 L

Ka stok

KODI: H-29987899995 Kategori: , , , ,

CANTE LAPTOPI 15,6 INCH

Cante laptopi me rripa per mbajtje ne shpine dhe doreze per ne dore, per laptope deri ne 15,6 inch.

Dizajn me shume shtresa, projektuar posacerisht per personat e punesuar, per te akomoduar artikujt e nevojshem te perditshmerise gjate udhetimit.

Specifika:

  • Marka: KINGSONS
  • Ngjyra: E zeze
  • Materiali: Poliester
  • Madhesia: 29 × 18 × 45,5 cm
  • Kapaciteti: 24 L
  • Pesha: 0,96 kg
  • I pershtatshem per laptope: 15,6”

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante laptopi 15,6 inch Kingsons 3223 Backpack”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kingsons cante shpine per laptop online ne dyqan taxi

Cante laptopi 15,6 inch Kingsons 3223 Backpack