Set me thika per kuzhine | Bass Knife Set

3,890 L

Ka stok

Set me 6 thika kuzhine te kualitetit premium.  Teh mprehes dhe me dizajn ergonometrik qe pershtatet me se miri me doren tuaj. Ndertuar me celik te mprehte dhe kunder ndryshkut.

KODI: knife-set-bass Kategori: ,

SET ME THIKA KUZHINE | 6 THIKA + GERSHERE

Set me thika kuzhine | Bass Knife Set

Set me 6 thika kuzhine te kualitetit premium.  Teh mprehes dhe me dizajn ergonometrik qe pershtatet me se miri me doren tuaj. Ndertuar me celik te mprehte dhe kunder ndryshkut. Ne paketim do te gjeni dhe nje mbajtese druri per to, e cila ju mundeson nje perdorim te perditshem me te lehte. Perfekte per ambjentin e kuzhines suaj.


Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Set Thikash

Be the first to review “Set me thika per kuzhine | Bass Knife Set”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set me thiakper kuzhine bass knife set

Set me thika per kuzhine | Bass Knife Set