Friteze me Ajer me dizajn Elegant | Minda Air Fryer

8,490 L12,000 L (-29%)

Ka stok

 • Gatuani shendetshem dhe pa vaj.
 • Friteza eshte e lehte ne perdorim.
 • Pastrohet lehte.
 • Mund te pjek pule, oriz etj.
 • Ideale per gatime te shpejta.

FRITEZE ME AJER MINDA AIR FRYER

Friteze me ajer me dizan elegant | Minda Air Fryer | Friteza me avull pa vaj per pjekje te shendetshme

Shijoni ushqimin tuaj te preferuar pa kalori shtese. Kjo friteze me ajer ju lejon te skuqni piqni me me pak ose pa vaj.
Pergatisni mish pule te skuqur te fresket, biftek etj.
Si mund edhe te pergatisni ushqimet tuaja te preferuara per ju dhe familjen tuaj brenda 30 minutave dhe pa u munduar aspak.
Dizajn modern me menu te perparuar te ekranit me prekje.
Merrni supozime te ndryshme gatimi me menun e integruar te ekranit me prekje me programe gatimi te integruara.
Pajisur me nje game te gjere te temperatures nga 100 deri ne 200 grade celcius dhe me kohezgjatje gatimi deri ne 30 minuta.

AIR FRYER | FRITEZE ME AVULL PA VAJ

Shporta e saj eshte e pajisur me nje doreze te ftohte per prekje te sigurte e cila do ju mbaje ne cdo moment te sigurt kur e perdorni. Dhe gjate funksionimit te saj nxehtesia nuk transmetohet jashte kjo fale cilese se larte te materialeve te perdorura ne ndertimin e saj te cilat nuk do e percjellin nxehtesine jasht apo ne vendin ku ju e prekni.
Zgjidhni shumellojshmeri vaktesh per te gatuar ne mengjes, dreke apo darke. Friteza me ajer mund te jete shume mire nje dhurate e shkelqyer per amvisat.
Produkt elegant i cili do te plotesonte kuzhinen tuaj.
Ju lejon te gatuani ushqimet tuaja me me pak rremuje ne kuzhinen tuaj dhe me e rendesishmja pa yndyren e tepert e cila demton shendetin tone.

friteze me avull bli online ne dyqan taxiPJEKJA ME AJER E SHENDETSHME | DEEP FRYING

Toaster ovens | Fried foods | Counter space | Cooking times | Friteze me ajer

Friteza me ajer pjek ushqimin duke qarkulluar ajer te nxehte ne depoziten e saj. Ndryshe nga metodat tradicionale te skuqjes kjo menyre eshte me e shendetshme pasi nuk perdoret vaj.
Kjo friteze me avull ka nje mekanizem qe qarkullon ajrin me shpejtesi rreth ushqimit per ta pjekur ate.
Duke aplikuar nje shtrese vaji dhe duke kryer pjekjen me ajer ne kursejme me shume se 90% te vajit te nevojshem per skuqje.
Per nje pjekje sa me te mire sigurohuni qe ushqimi te trazohet sa me mire
Fryer ajri ju lejon të shijoni ushqimet dhe ushqimet tuaja të preferuara të skuqura pa kaloritë e shtuara. Me një diapazon të gjerë temperaturash, tiganisja ju lejon të përgatitni një shumëllojshmëri pjatash nga skuqjet krokante deri në krahët me lëng me pak ose aspak vaj, dhe në 30 minuta ose më pak.
Ky tigan ajri është krijuar për tu fikur automatikisht kur shporta hiqet nga pjekja e ajrit ose pasi të jetë bërë kohëmatësi.

FRITEZA AIR FRYER

Manuali i perdorimit përfshin ushqime udhëzuese për gatimin si patate të skuqura, mish, snacks, ëmbëlsira dhe kifle. Përfshin broshurën e recetave.
Ju do të ngeleni te kenaqur me kete air frying pasi ju mund të gatuani french fries dhe më shumë air fried foods.
Karakteristikat | Friteze per pjekjen e ushqimeve me ajer | Ushqehuni shendetshem
 • Skuqini me ajër ushqimet tuaja të preferuara me pak ose aspak vaj. Falë teknologjisë së shpejtë të ajrit në këtë tigan ajri nuk ka nevojë të përdorni sasi të tepërt vaji kur gatuani ushqimet tuaja të preferuara të skuqura.
 • Kontrollet e dyfishta për t’u përdorur lehtë ju lejojnë të vendosni temperaturën dhe të gatuani nga 1 – 30 minuta. Thjeshtësia ju ndihmon kur ndiqni recetat e gjetura në internet ose në libra të tjerë të recetave.
 • Vjen me një shportë të ndashme për të ndihmuar transportimin e ushqimeve të nxehta në pjata duke e bërë gatimin më të sigurt për ju dhe familjen tuaj. Pjesa e sipërme ka një dorezë që e bën të lehtë për tu mbajtur.
 • Drita treguese ju lejon të dini se kur është arritur temperatura e dëshiruar. Thjesht vendosni numrin në temperaturën e dëshiruar dhe prisni disa sekonda derisa të ndizet drita. INSTANT POT IS BETTER THAN CONVECTION OVEN
 • Përfshin librin e recetave. Ky libër recetash është i mbushur me 50 receta të bëra posaçërisht.
 • Zgjidhni një shumëllojshmëri të vakteve për të bërë për mëngjes, drekë, darkë ose ëmbëlsirë. Përfshin Librin e Recetave Receta për t’ju ndihmuar të piqni, skuqni me fritezen tone.

MUND TE GATUANI

• Biftek
• Pule
• Peshqit
• Patate të skuqura
• Perime
• Pica
• Embelsira.

FRITEZE CILESORE ME AJER DHE DIZAJN ELEGANT

Karakteristika air fried chicken wings dyqan taxi
 • Friteza me ajer me programe te integruara.
 • Dizajn Elegant dhe ergonometrik.
 • Ekran LED.
 • Temperature nga 100 deri ne 200 grade.
 • Projektuar me materiale te nje rezistente te larte.
 • Gatuani ushqime me pak ose aspak vaj.
 • Butona me prekje
 • Air fryer dixhital
Një nga fritezat më të mira që pjek patatet apo chicken nuggets me ajër të ngrohtë.  Për pjekjen e tyre nuk nevojitet vaj .
Kjo friteze qe pjek me ajer te nxehte ju ofron te shijoni patatet e skuqura në një menyrë të shëndetshme.
Shijoni ushqimet tuaja të preferuara të skuqura me skuqje të artë që mendonit se ishin jashtë kufijve. Teknologjia e saj rrethon ushqimin tuaj me një shakullinë të ajrit turbo ciklonik në vend të gjalpit, vajit ose dhjamit. 
Ju merrni të njëjtën shije dhe skuqje të artë që dëshironi pa të gjitha kaloritë e panevojshme dhe te pa shendetshme.

USHQIME PA VAJ DHE KALORI | FRITEZE ME AJER

Me teknologjinë e shpejtë të ajrit, air fyer Minda qarkullon në mënyrë të barabartë nxehtësinë me shpejtësi të lartë në mënyrë që të keni nje darke pa lodhje dhe te shpejte ne tryezen e shtepise suaj. Lereni vajin (dhe kaloritë) mënjanë! Kjo tiganisje ajri krijon atë strukturë të skuqur të freskët që ju e dini dhe e doni ta keni gjate gjithe kohes ne shtepine tuaj.
Diapazoni i tij i temperaturës nga 100-200 grade celcius ° F merret me çdo lloj gatimi. Për më tepër, ky produkt përmban një ekran dixhital për lehtësi të shtuar. Me këtë tigan ajri, nuk ka nevojë të ngrohni ose ngrohni furrën tuaj!
Kjo friteze gatuan me shpejtesi dhe pa yndyre.
Bëni ushqim me cilësi të restorantit në komoditetin e shtëpisë tuaj! Ajri skuq gjithçka, nga perimet e ngrira deri tek picat, mish pule ose patate të skuqura, madje edhe ngrohni ëmbëlsirën e djeshme!
Arrini rezultatet perfekte për një larmi të gjerë ushqimesh, me pak ose edhe pa vaj.

Air fritez bli online dyqan taxiFRITEZE CILESORE PER PJEKJE PA VAJ | Air fryer

Dëshironi sekretin për vaktet e skuqura ekstra të freskëta? Merrni ngrohjen e saktë dhe superiore të fritezes qe ne ju sjellim. Në tiganin tuaj me ajer, ushqimet tuaja të preferuara gatuhen brenda një vorbulle me me turbo të ajrit të nxehtë të mbinxehur.
Ju merrni atë shije dhe strukturë të përsosur të skuqur të artë nga të gjitha anët, mbi te gjitha, pa vaj me Friteze me ajer.
 Cilësime të Zgjuara të Programuara paraprakisht me Kontroll të Saktë të Temperaturës ju lejojnë të skuqni, piqni, skuqni ose dehidroni pothuajse gjithçka me vetëm një prekje të lehtë.
Gatuani patate të skuqura ngjyrë kafe të artë dhe unaza qepësh që keni menduar se janë jashtë kufijve ose bëni peshk, pulë dhe burger të freskët dhe të butë brenda.
Ju madje mund të pjekni mish dhe perime të freskëta, të pjekni donuts shtëpi, ose të dehidroni fruta të freskëta.
Nuk kërkohet gjalpë, vaj i shtuar. Kurseni deri në 70% më pak kalori krahasuar me ushqim të pashëndetshëm të skuqur ne tigan. Eshte teper i thjesht ne pastrim, pasi nuk do ju marre shume kohe.

HANI SHENDETSHEM | SKUQNI ME FRITEZE ME AJER

Heating element | Hot oil

AIR FRIED CHICKEN WINGS | COOK FOOD AND FRIES CHICKEN

Specifikimet Teknike | Friteze me avull

 • Modeli: AF-3501A
 • Kapaciteti: 3.5 L
 • Forma: Rrethore
 • Kontrolli i temperatures: 100-200 grade celcius
 • Fuqia: 1500 Watt
 • Tensioni: 110 Volt

Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Friteze

Be the first to review “Friteze me Ajer me dizajn Elegant | Minda Air Fryer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Friteze me ajer minda air fryer pa vaj

Friteze me Ajer me dizajn Elegant | Minda Air Fryer

8,490 L12,000 L (-29%)

Shto ne Shporte