Rubinet dixhital per ngrohjen e ujit | Bli Online

2,490 L4,900 L

Gjendja: Dyqan Taxi

Gjendje

Rubinet me ekran Dixhital, per nje ngrohje te shpejte te ujit ne 5 sekonda.
Me ekran dixhital qe tregon temperaturen e sakte.
Uje te ngrohte sa here qe ju te deshironi.
Fuqia: 3000W.
Rubinet me presion  pune: 0.04-0.5MPA.
Temperatura e ujit 30-60 grade.
Sasia e ujit te ngrohte 1.5-2 lt/min.

KODI: rubinet-ngrohes-uji-elektrik-asseenontv Kategorite , ETIKETIME: , ,

RUBINET DIXHITAL PER NGROHJEN E UJIT

Rubinet elektrik me ekran per ngrohjen e ujit, tani ne oferte online ne Dyqan Taxi

Rubineti me modern & me cilesi te larte.
Eshte ndertuar prej kromit te perpunuar posacerisht per te ofruar rezistence ndaj gerryerjes .Gerryerja mund te shkaktohet nga detergjentet me perberje acide si dhe kriperat e ujit.
Ka nje filter te brendshem dhe nje valvule me saktesi te larte . Te cilat rregullojne temperaturen dhe sasine se ujit. Gjithashtu ka nje mekanizem funksionimi te qete dhe disqe qeramike te qendrueshme per konsum me te ulet te ujit.

RUBINETI ELEKTRIK DIXHITAL

Nje rubinet modern elektrik, me ekran dixhital per ngrohjen e ujit te cezmes ne cast.
Ekrani tregon temperaturen e sakte te ujit ne dalje
Uje te ngrohte sa here qe ju te deshironi.
Tensioni: 220V.
Frekuenca 50Hz.
Fuqia: 3000W.
Rubinet elektrik me presion  pune: 0.04-0.5MPA.
Temperatura e ujit 30-60 grade.
Sasia e ujit te ngrohte 1.5-2 lt/min.
Rubinet me ekran LED.
Produkti eshte i pajisur me tub çeliku inox.

Zgjidh me mire & me lire | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Rubinete

Vleresim mesatar

5.00

02
( 2 Vleresime )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Dergo vleresimin tend

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

2 Vleresime per kete produkt

  1. 02

    nga Ylli Maknori

    Eshte super

  2. 02

    nga Trendafile

    Super

Rubinet dixhital per ngrohjen e ujit lavamani me ngrohje elektrike

Rubinet dixhital per ngrohjen e ujit | Bli Online

2,490 L4,900 L

Shto ne Shporte
WhatsApp chat