Set Carcaf & Kellef Astrid – Saten Cover Sheet

5,190 L

Ka stok

 • Set çarcaf zarf + këllëf jastëku Astrid
 • Përmasat e carcafit: 140×200 cm
 • Përmasat e kellefit: 50×70 cm
 • Ngjyra: Bezhe me motive kafe te qendisura
 • Materiali: 100% Saten
 • Seti është i pajisur me zinxhir
KODI: 3830065442050 Kategori: , , ETIKETIMI:

CARCAF 140×200 + KELLEF 50×70

Per te pasur nje dhome te dekoruar qe t’ju fali qetesi dhe relaks, set çarcaf zarf + këllëf jastëku Astride realizon me se mire kete efekt. Me nje cilesi maksimale dhe me nje super cmim vjen tek ju nga Dyqan Taxi.

SET ZARF + KELLEF JASTEKU ASTRID

Seti eshte ne ngjyren bezhe shume te bukur, i cili shoqerohet nga motive kafe te qendisura, te cilat qendrojne shume ne harmoni me njera- tjetren duke i dhene nje pamje shume klas edhe elegance dhomes tuaj. Ai eshte i perbere nga materiale natyrore, 100 % saten duke ju ofruar cilesi optimale. Seti është i pajisur me zinxhir për lehtësi në heqjen dhe vendosjen e tyre ne krevatin tuaj. Keshtu ju do te keni mundesi ta vendosni dhe ta hiqni sa here te deshironi pas asnje lloj veshtiresie. Ky set rekomadohet te lahet nga ana e brendshme për të ruajtur ngjyrat e theksuara sa me gjate. Me te cdo dhome e juaj do te kete nje pamje super te dekoruar.

 • Set çarcaf zarf + këllëf jastëku Astrid
 • Përmasat e carcafit: 140×200 cmcarcaf-kellef-jasteku-astrid-saten-bed-sheet-ne-shitje-online-dyqan-taxi
 • Përmasat e kellefit: 50×70 cm
 • Ngjyra: Bezhe me motive kafe te qendisura
 • Materiali: 100% Saten
 • Seti është i pajisur me zinxhir për lehtësi në heqjen dhe vendosjen e tyre
 • Rekomandohet të lahen nga ana e brendshme për të ruajtur ngjyrat e theksuara sa me gjate

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

carcaf

Ngjyra

Be the first to review “Set Carcaf & Kellef Astrid – Saten Cover Sheet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set Carcaf & Kellef Astrid - Saten Cover Sheet