Peel off face mask per fytyren me aloe vera

1,500 L

Ka stok

 • Pastron njollat e zeza.
 • Ndihmon ne heqjen e qelizave te vdekura.
 • I jep shkeqim lekures.
 • Per nje fytyre te shendetshme.
 • Mbahet ne fytyre per 15-20 minuta.
KODI: peel-off-face-mask Kategori: ,

PEEL OFF MASK PER FYTYREN ME ALOE VERA

Pjesërisht pastron njollat ​​e zeza dhe ndihmon në heqjen e qelizave të vdekura në lëkurë. Siguron pastrimin e lëkurës dhe hidratimin e saj. Per te pasur nje fytyre te shendetshme dhe plot shkelqim.

Aplikimi:

Vendosni një shtresë të hollë nga maska në lëkurën tuaj me majat e gishtave ose me një furçë. Ju mund të filloni t’a hiqni maskën e tharjes në një shtresë 15 ose 20 minuta pas aplikimit.Shmangni kontaktin me sytë. Në rast të kontaktit, lani me shumë ujë. Mbajeni larg fëmijëve.

SPECIFIKAT:
 • Pastron njollat e zeza.
 • Ndihmon ne heqjen e qelizave te vdekura.
 • I jep shkeqim lekures.
 • Per nje fytyre te shendetshme.
 • Mbahet ne fytyre per 15-20 minuta.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Peel off face mask per fytyren me aloe vera”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

peel off face mask me aloe vera

Peel off face mask per fytyren me aloe vera