Turbo Slim | Caj dobesimi

1,050 L

Ka stok

Caj per dobesim te shpejte

Dobesohu pa dhimbje

KODI: caj-dobesimi Kategori: , ,

TURBO SLIM CAJ DOBESIMI

Turbo slim eshte caj dobesimi i cili dobëson me shpejtësi dhe shendetshem. Nje tjeter karakteristike e ketij caji eshte stabilizimi i tensitonit te gjakut. Gjithashtu do te mbroje trupin tuaj nga acidet e teperta, largon toksinat dhe gjithashtu minimizon mundesine e hemorroideve

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Turbo Slim | Caj dobesimi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

turbo slim caj dobesimi

Turbo Slim | Caj dobesimi