Wireless Controller S9 | Leve kontrolli per lojra

1,900 L

Ka stok

 • Rryma e karikimit: 500mA
 • Kapaciteti i baterisë: 400mAh (përfshirë)
 • Koha e përdorimit të vazhdueshëm: <10h
 • Versioni Bluetooth: 4.0
 •  Madhësia totale: 15cm x 7cm x 4cm
KODI: s9-controller Kategori: ,

WIRELESS CONTROLLER S9

Me Lidhje Bluetooth 4.0, pa vonesa dhe pengesa, do t’a luani lojen tuaj pa nderprerje. Nuk ka nevojë të shkarkoni një APP, thjesht lidheni me Bluetooth për të luajtur lojërat tuaja te preferuara ne celular.

LEVE KONTROLLI PER SMARTPHONE

Vjen me një dizajn që mund të shtrihet, e përshtatshme për të vendosur smartphone-in tuaj.Bateri e rikarikueshme e integruar, jetëgjatësi e gjatë e baterisë. I pajtueshëm me celularët, tabletët, kompjuterët PC, televizorët inteligjentë, etj.

Leva e kontrollit S9 eshte me nje dizajn te thjeshte shume praktik. Ideale per te luajtur lojerat tuaja ne telefon.Eshte shume komode dhe praktike ne dore dhe do ju mundesoj fitoren me patjeter. 

Specifikat:s9 bluetooth contoller
 • Rryma e punës: 3.7V
 • Tensioni i karikimit: DC 5V
 • Rryma e karikimit: 500mA
 • Kapaciteti i baterisë: 400mAh (përfshirë)
 • Koha e përdorimit të vazhdueshëm: <10h
 • Versioni Bluetooth: 4.0
 •  Madhësia totale: 15cm x 7cm x 4cm

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Wireless Controller S9 | Leve kontrolli per lojra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

wireless controller s9

Wireless Controller S9 | Leve kontrolli per lojra