Serum per rritjen e mjekres

1,290 L

Ka stok

  • Zbut mjekren dhe i jep shkelqim
  • Forteson dhe dendeson qimet e mjekres
  • Parandalon renien e mjekres
  • Ka arome shume te mire
  • Pa efekte anesore

Serum per rritjen dhe ushqyerjen e mjekres

Serum pa asnje efekt anesor i cili ju ndihmon ne rritjen e mjekres. Ben te mundur trashjen dhe shtimin e qimeve te mjekres. Serumi deperton ne rrenje duke aktivizuar qelizat.

Parandalon dhe renien e mjekres tek meshkujt.

Mund te perdoret per cdo lloj mjekre dhe lekure.

Pas perdorimit do te vereni nje mjeker e cila shelqen eshte me e hhidratuar dhe me e forte.

Ne saje te perdorimit te rregullt do te vini re rezultate te menjhereshme dhe te kenaqshme.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Serum per rritjen e mjekres”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shishe me 20 ml ilac te lengshem

Serum per rritjen e mjekres