Acid Hialuronik kundra rrudhave dhe hidratant lekure

1,490 L

Ka stok

KODI: i21721611 Kategori: ,

ACID HIALURONIK KUNDRA RRUDHAVE DHE HIDRATANT

Acid hialuronik perfekt per lemimin dhe forcimin e lekures.

Efekt anti plakje kundra rrudhave qe krijohen me kalimin e kohes dhe gjithashtu i pershtatshem per tu perdorur edhe si hidratant.

Acid hialuronik | Hidratant lekure 

Acidi hialuronik eshte provuar te jete nje substance aktive efektive qe hidraton dhe forcon lekuren, duke i dhene nje pamje te fresket gjithmone.

I bere nga fermentet organike dhe me pesha te ndryshme molekulare per rezultate maksimale.

Acidi me numer peshe molekulare te ulet deperton ne lekuren tuaj duke e zbutur, ndersa acidi hialuronik me peshe molekulare mesatare dhe te larte siguron kujdes hidratues.

Perdoreni si nje serum te pavarur, duke hedhur butesisht disa pika ne lekure. Gjithashtu mund ta perdorni te kombinuar me nje krem fytyre.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Serum

Be the first to review “Acid Hialuronik kundra rrudhave dhe hidratant lekure”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

acid hialuronik per fytyren ne shitje online ne dyqan taxi

Acid Hialuronik kundra rrudhave dhe hidratant lekure