Serum per eleminimin e shenjave Scar

990 L

Ka stok

  • Serum me perberes natyral.
  • Eleminon plaget nga djegja ,aknet, strijat, pickimi i insekteve.
  • Rigjeneron lekuren.
  • Rikthen shkelqimin dhe butesine.

Serumi Scar eleminon shenjat

Serumi scar eleminon plaget qe vijen si pasoje e nderhyrjeve kirurgjikale , djegjeve, strijave, akneve ose pickimit te insekteve te ndryshme .

Kompleksi i bimeve medicinale shume te fuqishme ben te mundur zhdukjen dhe eleminimin e shenjave.

Plotesisht i sigurt dhe efikas.

Perzierje e elementeve bimore

Serumi scar eshte nje perzierje e gjalpit te kakaos i cili ndihmon ne hidratimin e lekures , vitamina E e cila eshte nje antioksidant i fuqishem dhe vaji i melcise se peshkaqenit i cili ndikon ne shtresat me te thella te lekures duke i rigjeneruar dhe duke kthyer pamjen e mepareshme plot me butesi dhe shkelqim.

Perdorimi

Hidhni ne lekuren e demtuar 4 pika nga serumi Scar dhe perhapeni lehtesisht ne lekure duke e masazhuar.

Do te vini re ndryshimin ne pak kohe.

Blerje Online ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e Madhe Tregtare Online

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Serum per eleminimin e shenjave Scar”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Serum Scar shishe me 30 ml serum te lengshem

Serum per eleminimin e shenjave Scar