Serum hidratues per fytyren | Antioksidant Coenzima Q10

1,499 L

Ka stok

KODI: i21721616 Kategori: ,

SERUM HIDRATUES PER FYTYREN | ANTIOKSIDANT Q10

Serum per fytyren hidratues dhe antioksidant i fuqishem me Coenzima Q10 me baze vaji perberes ideal per  kozmetiken.

Koenzima Q10 eshte nje perberje qe ndihmon ne gjenerimin e energjise ne qelizat tuaja.

Antioksidant Coenzima Q10 | Efektet pozitive ne lekure

Antioksidant efektiv i cili parandalon formimin e radikaleve te lira.

Ideal kunder plakjes dhe rrudhave qe krijohen me moshen, rrit efektin e vitamines E dhe vonon procesin e oksidimit.

Coenzima Q10 i jep nje pamje me te fresket fytyres dhe efekt rigjallerues, gjithashtu ndihmon ne stabilizimin e barrieres mbrojtese te lekures.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Serum hidratues per fytyren | Antioksidant Coenzima Q10”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

serum hidratues anti rrudhe coenzima q10 blerje online ne dyqan taxi

Serum hidratues per fytyren | Antioksidant Coenzima Q10