Serum per fytyren me Vitamine C | Efekt rigjenerues

1,600 L

Ka stok

KODI: i21721612 Kategori: ,

SERUM PER FYTYREN ME VITAMINE C

Acidi askorbik eshte i njohur ndryshe si serum per fytyren me vitamine C qe ofron nje larmi te vetive pozitive.

Vitamina C eshte e pasur me antioksidante, mbron lekuren nga ndikimet e demshme mjedisore dhe minimizon shenjat e plakjes se lekures duke stimuluar prodhimin e kolagjenit.

Ky serum permireson dhe njetrajteson teksturen e fytyres, eshte shume i pershtatshem per perdorim ne njollat e pigmentimit dhe forcimin e lekures.

Serum me efekt rigjenerues | Vitamine C

Ky serum mund te perdoret si zevendesues i kremit hidratues, ose mund ta perzjeni se bashku me kremin hidratant dhe te masazhoni lehte fytyren.

Gjithashtu serumi me vitamine C sherben edhe si perforcues , mjaftonte shtoni 1-2 pika ne kremin hidratues.

Kremi i pasuruar me serum do te perthithet me mire nga lekura dhe efektet pozitive te saj intensifikohen.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Serum

Be the first to review “Serum per fytyren me Vitamine C | Efekt rigjenerues”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

serum me vitamine c per fytyren ne shitje online dyqan taxi

Serum per fytyren me Vitamine C | Efekt rigjenerues