Serum me vaj argani

1,290 L

Ka stok

  • Ul inflamacionin e lekures
  • Redukton aknet
  • Eleminon rrudhat
  • Hidraton lekuren

Serum Pastil per qetesimin e lekures

Vaji i arganit eshte perdorur gjeresisht per vetit e tij anti-inflamatore ne lekure. Serumi me baze te vajit te arganit ndihmon ne uljen e skuqjes ne lekure , hidratimin e saj dhe rigjenerimit. Gjithashtiu ndikon dhe ne eleminimin e akneve duke kthyer serisht nje lekure te paster dhe te bute. Studimet tregojne se luan dhe nje rol kyc ne eleminimin e rrudhave.

Perdorimi

Shpelqjeni fytyren me uje te ngrohte dhe me pas ne lekure te thate hidhni disa pika te serumit , masazhojeni lehte dhe lereni qe lekura juaj ta perthithe.

Kujdes ne rast kontakti me sy , shperlajeni ne menyre te menjehereshme.

Gjithmone me lire dhe me mire vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Serum me vaj argani”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu