Serum me Aloe Vera per eleminimin e shenjave ne lekure

990 L

Ka stok

  • Eleminon shenjat dhe njollat kafe ne lekure
  • Hidraton dhe zbut lekuren
  • I jep elasticitet indeve te buta
  • I jep shkelqim lekures

Serumi me Aloe Vera ul inflamacionin

Aloe vera eshte nje perberes bimor e cila ka veti te depertoje ne indet e thella dhe te ul inflamacionin , acarimin ose skuqjen e lekures.

Si nje perberes kryesor i serumit Aloe Vera ndihmon dhe ne eleminimin e njollave kafe qe mund te jene te moshes ose jo.

Hidraton lekuren dhe i jep shkelqimin e deshiruar.

Perdoreni 2 here ne dite nga disa pika ne zonat e inflamuara.

Ne rast kontakti me syte, shperlajeni menjehere.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Serum me Aloe Vera per eleminimin e shenjave ne lekure”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shishe me serum aloe vera 300 ml

Serum me Aloe Vera per eleminimin e shenjave ne lekure