Serum kunder plakjes me 24K Gold

1,390 L

Ka stok

  • Ndihmon ne rigjenerimin e lekures
  • Lufton plakjen
  • Hidraton dhe i jep shkelqim lekures
  • Tonifikon dhe rrit elasticitetin e indeve te thella te lekures

Serumi nga Dr Rashel lufton plakjen

Serumi perbehet nga antioksidante  qe luftojne shenjat e plakjes ne lekure duke ulur ndjeshem rrudhat , rrit elasticitetin e indeve. Gjithashtu permban elemente te shtuar te floririt 24k qe ushqen fytyren e hidraton dhe rrit shkelqimin e saj.

Ndikon ne shtresat e thella te indit te fytyres duke e tonifikuar dhe duke rritur elasticitetin e saj.

Keshillohet te perdoret 2 here ne dite per efekte me te shpejta  , ne rast kontakti me syte shperlajeni menjehere.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Serum kunder plakjes me 24K Gold”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Serum 24k shishe 300 ml me serum

Serum kunder plakjes me 24K Gold