Sapun per stilimin e vetullave Duo

790 L

Ka stok

  • Stilon vetullat
  • Mund ti jepni pamjen qe deshironi
  • Ushqen lekuren
  • I pasur me vaj argani

Sapun per ti dhene forme vetullave

Sapun stilues per vetullat , i pasur me vaj argani ndihmon ne ushqimin dhe hidratimin e lekures tek zona e vetullave.

Ne paketim perfshihet sapuni dhe nje furce stiluese.

Para perdorimit keshillohet ta lagni furcen e cila gjendet ne paketim.

Produkti eshte i sigurt dhe nuk shkakton alergji.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Sapun per stilimin e vetullave Duo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kuti me 20ml sapun per stilimin e vetullave

Sapun per stilimin e vetullave Duo