Boje per mjeker | Ngjyra per mjekren dhe mustaqet

1,100 L

Ka stok

  • Ngjyra depërtuese e thellë zgjat.
  • Shpejt dhe e lehtë, pa rremuje.
  • Kurseni para dhe kohe.
  • Produkt 100% bio.
  • Ideale vetem per 5 minuta.
KODI: boje-per-mustaqet-dhe-mjekren Kategori: , ,

BOJE PER MJEKER | NGJYRA PER MUSTAQET

Boje dhe shampo per mjeker dhe mustaqet ne disa ngjyra. Është formuluar për të zhdukur thinjat qe shfaqen ne pjesen e mjekres apo mustaqeve.

BOJE PER THINJAT NE MJEKER

Nese keni deshire te dukeni me i ri dhe te keni nje pamje te bukur gjate cdo kohe, atehere ky eshte produkti i duhur per ju. Nje produkt i cili do j’u ndryshoje krejtesisht pamjen ne vetem 5 minuta.

Boja per mjekren eshte teresisht produkt bio dhe nuk ka asnje efekt anesor te padeshirueshem. Eshte teper e lehte ne perdorim dhe nuk kerkon ekperience. Boja ka nje rezistence teper te gjat pasi eshte nje produkt cilesor.

BOJE DHE NGJYRA PER MJEKERngjyra per mjeker

Shampo dhe boje per mjeker me larje per nje mjekerr të zezë duke i bere mustaqet dhe mjekrën tuaj te duket me bukur dhe te ndryshoni llokun tuaj në vetëm 5 minuta dhe zgjat deri në 4 javë.

Deshironi te dukeni te bukur ne cdo moment te dites? Keni nevoje te beni nje ndryshim ne aparencen tuaj. Atehere boja shampo per mjekrren eshte produkti ideal per ju. Boja eshte e shendetshme dhe perdoret lehtesisht nga kushdo. Mjafton t’a aplikoni ate ashtu si duhet dhe t’

Funksioni:

E veçantë e formuluar për nxirjen e mustaqeve dhe mjekrës, kthejini mustaqet dhe mjekrën tuaj ne ngjyre të zezë të bukur me këtë produkt revolucionar.

Shampoja ne ngjyre te zeze per Mustaqe & Mjekër ngjyros mustaqet dhe mjekrën tuaj në 5 minuta.

Zgjat derisa mustaqet dhe mjekra e bardhë dhe gri të rriten përsëri.

Kohezgjatja eshte mahnitese!

Ngjyra depërtuese e thellë zgjat derisa mustaqet dhe mjekra e bardhë dhe gri të rriten përsëri, dhe ju merrni aplikime të shumta nga çdo kuti. Boja do te aplikohet deri ne fije të holla t e mjekrës për më shume rezultate. Nuk është e demshme dhe ngjyra e saj duket shume natyrale. Shampo per mjekren që do ju ndryshoj krejt aparencen.

Aplikohet shpejtë dhe lehtë:

Çlirohuni nga mustaqet dhe mjekra gri dhe e bardhë në 5 minuta me boje per mjeker. Zbatim i thjeshtë me avantazhe me kosto të ulët dhe ne nje kohe te shkurter.

Hapat qe duhet te ndiqni:

1. Mustaqet dhe mjekra duhet te jene te lagur plotësisht kur te perdorni boje per mjeker
2. Vishni doreza plastike (të siguruara brenda) para se të hapni qesen me boje per mjekre dhe aplikojeni.
3. Përdorni kremin e plotë të shampos së mustaqeve dhe mjekrës së zezë në qese, pastaj vendoseni në mustaqe dhe mjekër.
4. Masazhoni mustaqet dhe mjekrën mirë për 5 minuta derisa shampoja i zi i mustaqeve dhe mjekrës të përhapet në mënyrë të barabartë.
5. Pastrojeni mirë me ujë.

Shënim:

Ky produkt përmban përbërës të cilët mund të shkaktojnë acarim të lëkurës tek individë të caktuar dhe duhet të bëhet së pari një provë paraprake 48-orëshe e alergjisë së lëkurës sipas udhëzimeve shoqëruese. Ky produkt nuk duhet të përdoret për ngjyrosjen e qerpikëve ose vetullave.

BOJE DHE SHAMPO PER MJEKER

Dexe Shampoo Black Hair është një lloj shampo që mund të ngjyrosë flokët tuaj në të zezë brenda 5 minutash dhe i krijuar posaçërisht për t’i bërë flokët tuaj të zezë të ndriçojnë vetëm përmes procesit të zakonshëm të larjes së flokëve me uje. Shampo e flokëve të zeza  jo toksike me teknologji të lartë, dhe efikasitet. Ai gjithashtu ushqen, mbron dhe riparon skalpin e kokës. Krahasuar me ngjyrën tradicionale të flokëve, ajo ka avantazhin e kostos së ulët, komoditetit që kursen kohë.

Magji! 5 minuta merrni dhe ju do te keni nje pamje krejtesisht te ndryshme!

1. I përshtatshëm per te gjithe boje ideale per mjeker

Lehtë në perdorim, ashtu si përdorimi i shamponit normal.

2. Kursimi i kohës

Vetëm një qese mund t’ju japë flokë të zezë në 5 minuta.

3. Kursimi i kostos

Krahasuar me koston e shtrenjtë për lyerjen e flokëve në sallonin e flokëve, shampoja e zezë për flokë është më shumë se 10 herë më e lirë.

4. Natyrore dhe jo toksike

Shampo magjike e zezë për flokë natyralë, cilësi e lartë është një produkt për kujdesin e flokëve në një formulë natyrore luksoze, nuk do të ketë efekt anësor në flokët tuaj, as në skalpin e kokës kur ju jep flokë të zinj dhe të shkëlqyeshëm.

Përdorimi | BOJE PER MJEKERboje per mustaqet dhe mjekren bli online dyqan taxi

1. Mustaqet dhe mjekra e lagur plotësisht.
2. Vishni doreza plastike (të siguruara brenda) përpara se të hapni qesen.
3. Përdorni të gjithë kremin e pranishëm në qese. Vendoseni në mustaqe dhe mjekër.
4. Masazhojeni për pesë minuta derisa shampoja të përhapet në mënyrë të barabartë.
5. Shpëlajini mirë me ujë.


Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Boje per mjeker | Ngjyra per mjekren dhe mustaqet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boje dhe shampo per mjekren dhe mustaqet blerje online dyqan taxi

Boje per mjeker | Ngjyra per mjekren dhe mustaqet