Rubinet uji me ngrohje dhe ekran dixhital

3,400 L

Ka stok

Rubinet me ekran dixhital, i lehte per tu montuar dhe per tu perdorur. Montoni rubinetin dhe ne cast do te keni uje te ngrohte per te gjithe kohen e larjes se eneve.

RUBINET UJI ME NGROHJE DHE EKRAN DIXHITAL

Rubinet uji per uje te ngrohte ne cdo moment qe ju nevojitet.

I pajisur me ekran dixhital inteligjent, ju mund te shihni qarte se sa eshte temperatura e ujit.

Rubinet uji me ekran dixhital

Model rezistent ndaj temperatures se larte, rezistence ndaj korrozionit, jo toksik dhe material miqesor me mjedisin.

Dizajn i thjeshte, kursen uje dhe energji elektrike per konsumim familjar ne vendet te cilat nuk keni uje te ngrohte.

Montoni rubinetin dhe ne cast do te keni uje te ngrohte per te gjithe kohen e larjes se eneve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Rubinete

Ngjyra

,

Be the first to review “Rubinet uji me ngrohje dhe ekran dixhital”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rubinet uji dixhital per uje te ngrohte bli online ne dyqan taxi

Rubinet uji me ngrohje dhe ekran dixhital