Redmi Band Smart Bluetooth 5.0 | Xiaomi

4,900 L

Ka stok

 • Versioni Bluetooth: 5.0
 • Niveli i papërshkueshëm nga uji: 5atm
 • Përputhshmëria: Android 4.4 ose më e lartë
 • Lloji i baterisë: Bateri litiumi polimer
 • Kapaciteti i baterisë: 135mAh
 • Koha e gatishmërisë: rreth 20 ditë
 • Materiali bazë: Aliazh plastik
 • Materiali i rripit: TPU
KODI: Redmi Band Smart Bluetooth 5.0 Kategori: , ,

REDMI BAND SMART BLUETOOTH 5.0

Telefonata, WeChat, QQ, Skype, WhatsApp, Facebook, Twitter, Linkedin, Viber, Alarm per rikujtese.Ekran TFT i rrumbullakët 1.1.08 inç. Ekran me prekje me rezolucion të lartë 220 inç 1.08 * 128 RGB, duke e bërë përmbajtjen qe ju jeni duke pare më të gjallë dhe të bukur.

Ekrani është më i madh dhe përshtatet me gjerësinë e kyçit, me te cilin do te siguroni nje ndjesi te rehatshme.Sherben gjithashtu si monitor gjumi: monitoroni cilësinë e gjumit tuaj duke matur kohëzgjatjen e gjumit ne cdo moment.

Specifikat:Redmi Band Smart Bluetooth 5 0 Xiaomi bli online dyqan taxi
 • Versioni Bluetooth: 5.0
 • Niveli i papërshkueshëm nga uji: 5atm
 • Përputhshmëria: Android 4.4 ose më e lartë
 • Lloji i baterisë: Bateri litiumi polimer
 • Kapaciteti i baterisë: 135mAh
 • Koha e gatishmërisë: rreth 20 ditë
 • Materiali bazë: Aliazh plastik
 • Materiali i rripit: TPU

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Redmi Band Smart Bluetooth 5.0 | Xiaomi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Xiaomi Redmi Smart Watch

Redmi Band Smart Bluetooth 5.0 | Xiaomi