Raft kepucesh me kater ndarje | Shoe Rack

990 L

Ka stok

Raft kepucesh dhe sendesh

E ndertuar nga tub metalik dhe ABS

Me kater rafte rezistente

Dizajn kompakt dhe i lehte

KODI: raft-kepucesh-kater-ndarje KATEGORIA:

RAFT KEPUCESH ME KATER NDARJE

Maksimizoni hapesiren tuaj dhe shmangni rremujat e zakonshme ne shtepine tuaj me kete raft praktik dhe estetik.Shoe Rack Stainless Steel dyqan taxi

Nuk keni hapesiren e mjaftueshme ne shtepi per te vendosur te gjitha sendet e perditshmerise? Ky raft me kater ndarje ju vjen ne ndihme .

Eshte shume funksional, pasi mund ta perdorni jo vetem per kepucet por gjithashtu per librat, lulet apo sende te tjera te perditshmerise qe ju nevojiten ti keni prane?

Pjeset anesore te raftit te kepuce jane te bera nga tub me cilesi te larte, korniza plastike ne forme Z shton qendrueshmerine dhe rezistencen per akoma me shume peshe.

Eshte shume e lehte ne vendosje, nuk kerkohen mjete shtese thjesht montoni pjeset me dore.

Kurseni me shume hapesire ne ambientet tuaja duke ruajtur nje larmi kepucesh dhe sendesh te perditshme me kete raft praktik.

Ndihmon ne mbajtjen e sendeve te rregullta. Dizajn kompakt dhe i lehte per tu palosur ne vetem pese minuta.

Karakteristikasistemuese per kepucet online ne dyqan taxi

  • Hapesire ruajtese me 4 kate
  • Permasa: 47.5x19x46cm / 18.7 “x7.5” x18.1 “
  • Materiali: Tub metalik dhe ABS
  • Ngjyra: Blu / Gri / Roze
  • Pesha: Rreth 720g

Bli lire dhe ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Raft kepucesh me kater ndarje | Shoe Rack”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues kepucesh me kater rafte online dyqan taxi

Raft kepucesh me kater ndarje | Shoe Rack