Organizues Udhetimi per valixhe | Stow N Go

1,950 L

Ka stok

Thjesht vareni, ngarkoheni dhe mbylleni.
Organizues Udhetimi per Valixhe i varur me hapesire te bollshme.
Raftet janë te dimensionuar me 17.7 në gjerësi 11,8  në thellësi dhe 25 në lartësi.

KODI: 647166278241 KATEGORIA: Etiketime: , ,

ORGANIZUES UDHETIMI | STOW N GO

Organizues per Valixhe udhetimi ne shitje | Stow N Go ne shitje ne Dyqan Taxi

Thjesht vareni, ngarkoheni dhe mbylleni.
Organizues Udhetimi per Valixhe i varur me hapesire te bollshme.
Raftet janë te dimensionuar me 17.7 në gjerësi 11,8  në thellësi dhe 25 në lartësi.

Raftet e udhëtimit Stow-N-Go janë një organizator i shkelqyer i bagazheve me tre nivele. I cili bën paketimin me te lehte dhe te shpejte. Mund te merrni te gjitha gjerat qe keni nevoje me vete ne udhetimet tuaja dhe ti vendosni te gjitha ne nje valixhe. Kete gje as ne endrra nuk e keni pare.

Pershtatet me cdo cante mbajtese te madhesise standarte 20 inch ose me e madhe. Kur te shkoni ne destinacionin tuaj thjeshte leson shiritat dhe varini ne dollapin tuaj te hotelit. Stow N Go behet dollapi juaj ne menyre qe te mos ju duhet te shpalosni kurre rrobay nga valixhja. 

Organizues Udhetimi per Valixhe ne Shitje ne Dyqan Taxi

organizues udhetimi per valixhe ne shitje ne dyqan taxi

Qellimi i zinxhirit ne fund eshte per rrobat e pista dhe nje vend i pershtatshem gjithashtu per te ruajtur produktet intime qe nuk deshironi te tjeret ti shohin kur kaloni sigurine.

Mund ta perdorni dhe si disa rafte shtese ne dollapin tuaj kur jeni ne shtepi. Eshte ndertuar me materiale te fuqishme dhe rezistente ndaj peshes. Veshjet tuaja do te jene pa rrudha gati per t’u veshur. Nuk keni perse te merrni hekur me vete per siguri nese dhoma e hotelit nuk e permban. Ju do te jeni i veshur i kuruar deri ne detaje.

Perdorimi:

Lironi nje hapesire te vogel afersisht 18 inch ne dollapin tuaj te shtepise. Vareni kete Organizues Udhetimi per Valixhe mbi shufren e dollapit te zbrazet. Paketoni kemishat, pantallona, funde, veshje, kepuce, rripa dhe akoma me shume cfare ju mund t’iu nevojitet. Pasi te keni sistemuar gjithcka qe keni nevoje vendosini brenda valixhes dhe siguroni te dy rripat duke i shtrenguar sipas nevojes. Ky organizues do te kurseje deri ne 30% te hapesires se valixhes suaj duke perdorur shiritat e perfshire ne paketim per te ngjeshur veshjet. 


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Organizues Udhetimi per valixhe | Stow N Go”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Organizues udhetimi per valixhe ne shitje ne dyqan taxi stow n go

Organizues Udhetimi per valixhe | Stow N Go