Raft mbajtese metalike organizuese per Tualetin

2,190 L3,900 L (-44%)

Ka stok

Ndertuar nga shufra hekuri me cilesi te larte, te forte dhe te qendrueshme.
Ju ndihmon ne shfrytezimin maksimal te hapesires suaj.
Aksesoret tuaj tashme do te kene vendin e tyre dhe rremuja ne tualet nuk do te ekzistoje me.
KODI: 2020080508560 Kategori: ,

RAFT MBAJTESE ORGANIZUESE PER TUALETIN

Raft mbajtese Organizuese per tualetin

Raft mbajtese organizuese per tualetin, e guximshme dhe e qendrueshme. Ndertuar per nje kohe te gjate perdorimit. Shfrytezon ne menyre efektive hapesiren, duke liruar me shume ambjent per ju.

Karakteristika 
Ndertuar nga shufra hekuri me cilesi te larte, te forte dhe te qendrueshme.
Ju ndihmon ne shfrytezimin maksimal te hapesires suaj.

Aksesoret tuaj tashme do te kene vendin e tyre dhe rremuja ne tualet nuk do te ekzistoje me.

RAFT PER WC

Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Raft mbajtese metalike organizuese per Tualetin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese metalike multifunksionale

Raft mbajtese metalike organizuese per Tualetin

2,190 L3,900 L (-44%)

Shto ne Shporte