Mbajtese Anti Bakteriale furcash dhe paste dhembesh

1,590 L

Ka stok

-Vrasja e Bakterieve ne cdo kend te hapesires.
-Eshte e veshur me siperfaqe argjendi qe reflekton driten UV duke e lejuar ate qe te arrije ne kende te ndryshme brenda pasjisje duke pastruar dhe sterilizuar ne cdo cep.
KODI: 7707358309122 KATEGORIA:

MBAJTESE ANTI BAKTERIALE | ULTRAVIOLET TOOTHBRUSH DISINFECTOR

Mbajtese Anti Bakteriale Furcash dhe Paste Dhembesh

Mbajtese sterilizuese ne forme U, arrin ne qoshe te ndryshme brenda hapesirese se saj. Sterilizon te gjitha kendet dhe vret 99.9% bakteret dhe mikrobet ne furcen tuaj te dhembeve. Lufton bakteret qe shkaktojne ere te keqe dhe semundje te mishrave te dhembeve. Eshte e testuar dhe e certifikuar si nje produkt cilesor. Ka ardhur momenti te perdorni nje furce te fresket dhe te paster cdo here qe lani dhembet.

E perkryer per familjet normale me 4 anetare, 4 hapesira per furcat tuaja dhe nje per pasten. Rrezatimi i integruar UV lejon qe ai te funksionoje si nje mbajtes anti bakterial i furcave te dhembeve. Mbajtesja automatike e pastes se dhembeve me thithje te fuqishme vakumi, shtrydh cdo pike te fundit te pastes se dhembeve.

Mbajtese Anti Bakteriale Furcash dhe Paste Dhembesh

mbajtese anti bakteriale per furcat e dhmebve dhe paste dhembesh

Karakteristika 

-Vrasja e Bakterieve ne cdo kend te hapesires.
-Eshte e veshur me siperfaqe argjendi qe reflekton driten UV duke e lejuar ate qe te arrije ne kende te ndryshme brenda pasjisje duke pastruar dhe sterilizuar ne cdo cep.
-Arrin te detektoje levizjen e nje trupi bakterial brenda 1 metri, do te stimuloje me zhjuarsi procesin e sterilizimit.
-Super sterilizim. Perdor nje drite LED 253.7nm UV-C per te vrare bakteret ne cast, duke ju dhene ju dhe familjareve tuaj nje furce te paster dhembesh.
-Kursen energji. Teknologjia e perparuar e energjise diellore lejon qe stacioni te ngarkohet me cdo lloj drite perfshire ketu dhe ndricimin e brendshem.
-Sterilizues me stacione te shumta pastrimi. Ju mund te vendosni 4 furca dhembesh dhe nje paste dhembesh.

Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese Anti Bakteriale furcash dhe paste dhembesh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese Anti Bakteriale furcash dhe paste dhembesh