Organizues per produktet kozmetike | Make Up

3,390 L

Ka stok

  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Sistemoni produktet tuaja kozmetike ne menyre perfekte.
  • Dizajn elegant.
  • Mund te vendoset ne tualet, dhomen e gjumit etj.
KODI: organizues-per-produktet-kozmetike Kategori: , , ,

ORGANIZUES PER PRDOUKTET KOZMETIKE

Organizuesi per produktet kozmetike përbëhet nga ngjyra të bukura, duke treguar bizhuteritë tuaja dhe make up-et sa me elegante. Organizuesi elegant dhe modern i magazinimit shton përsosjen e çdo koleksioni kozmetikë. Organizojini ato ne menyren me perfekte dhe me praktike.

COSMETIC ORGANISER

Organizuesi ka perberje materiale cilesore ku mund te pastrohet lehtesisht. Material rezistent. Gjithashtu eshte shume i qendrueshem duke i bere produktet te cilat keni vendosur ne te sa me te sigurta. Eshte i pershtatshem per t’u vendosur ne dhomen tuaj te gjumit dhe tualetin tuaj. Kurseni kohe dhe hapsire duke i lehtesuar punen vetes suaj.

SPECIFIKAT:organizues make up blerje online dyqan taxi
  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Sistemoni produktet tuaja kozmetike ne menyre perfekte.
  • Dizajn elegant.
  • Mund te vendoset ne tualet, dhomen e gjumit etj.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Batanije

Ngjyra

Be the first to review “Organizues per produktet kozmetike | Make Up”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues per produktet kozmetike bli online dyqan taxi

Organizues per produktet kozmetike | Make Up